O nás

TSS GROUP

whoweare2

Sme jeden z najväčších distribútorov autopríslušenstva na slovenskom a českom trhu. TSS Group bol založený v roku 2002.

Kto sme?

Sme distribučná, vývojová a výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá importom a predajom zabezpečovacích systémov pre objekty, vozidlá a GPS monitoringom. Obchodné aktivity rozvíjame na slovenskom, českom a európskom trhu od roku 2002. Naším poslaním je byť spoľahlivým partnerom v oblasti zabezpečovacích technológií a pomáhať zvyšovať úroveň zabezpečenia objektov, budov a vozidiel.

Čo robíme?

Ako autorizovaný alebo výhradný distribútor predávame produkty renomovaných výrobcov zabezpečovacej techniky. Našou úlohou je poskytovať komplexnú starostlivosť, technickú podporu a servis veľkoobchodným partnerom. Vzhľadom k šírke produktového portfólia je TSS Group rozdelená do troch samostatných produktových divízií.

  • divízia zabezpečenia objektov
  • divízia zabezpečenia vozidiel a autopríslušenstva
  • divíze GPS monitoringu

Kde nás nájdete?

Našou snahou je poskytnúť kvalitnú starostlivosť a dostupnosť služieb pre všetkých obchodných partnerov. Z tohto dôvodu majú veľkoobchodní partneri možnosť spolupracovať cez rôzne predajné kanály. Jedným z osvedčených spôsobov poskytovania starostlivosti je predaj prostredníctvom obchodných zástupcov, ktorí sa venujú individuálnym požiadavkám našich zákazníkov a poskytujú obchodno - technické poradenstvo v priebehu obchodných stretnutí. Ďalším obľúbeným spôsobom poskytovania starostlivosti je predaj cez sieť pobočiek. Výhodou je okamžitá dostupnosť produktov na pobočkách, komunikácia s technicky zdatným personálom, profesionálny prístup a možnosť otestovať si najnovšie produktové novinky. V súčasnosti pobočky využívajú zákazníci v Dubnici nad Váhom, Bratislave, Košiciach, Zlíne, Brne a v Prahe. Ďalšou možnosťou pre zákazníkov je kontakt cez Call centrum, ktoré zabezpečuje rýchly servis, objednávanie tovaru a produktové poradenstvo.

Náš tím

Máme priateľský obchodný tím a ochotný technický personál. Sme jedna veľká rodina.

KEETEC

KEETEC je naša registrovaná obchodná známka od roku 2009. Sme hrdí, že výrobky pod značkou KEETEC majú vysokú kvalitu.

Dizajn a R&D

Produkty sú navrhnuté našimi vývojármi a technikmi. To nám dáva výhodu, byť o krok vpred.

A to sme my !

2002

Rok založenia

16

Ročný obrat (mil. €)

6

Pobočky

140

Počet zamestnancov